Tulkošanas birojs Visu veidu tulkošanas pakalpojumi

Tulkošanas birojs


Par mums

Tulkošanas birojs LK Translation ir dibināts ar mērķi sniegt klientiem kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus par saprātīgām cenām. Mūsu biroja misija ir augstas kvalitātes tulkojumu nodrošināšana jebkuram klientam, godīgums, kā arī ilgtermiņa attiecību veidošana.


Mēs piedāvājam un sniedzam sekojošus pakalpojumus:

  • rakstiskie tulkojumi
  • mutiskie tulkojumi
  • tulkojumu korekcija un rediģēšana
  • tulkojumi ar notariālu apstiprinājumu
  • mājas lapu tulkošana
  • maketēšana

Tulkošanas birojs LK Translation piedāvā tulkojumus dažādām biznesa nozarēm, pateicoties plašajam tulku tulkotāju lokam, spējam tulkot dažādu veidu tekstus, tajā skaitā, ļoti specifiskus tehniskosarī ļoti tehniskus un specifiskus. Tulkotāji, lki ar kuriem mēso sadarbojamies, ir profesionāļi savā jomā, papildus savai izglītībai katrs tulks/tulkotājs specializējas kādā noteiktā jomsfērā (ķīmija, juridiskie jautājumijuridiskā, medicīna, būvniecība, IT, u.c.), kas garantē maksimāli augstu tulkojuma kvalitāti.

Tulkojumu birojs veic tulkošanas pakalpojumus sekojošās nozarēs:


Kādēļ izvēlēties tulkojumu biroja LK Translation pakalpojumus

Sadarbojoties ar mums varam garantēt, ka pirms tulkojuma uzsākšanas, mēs vienmēr, vienosimies par pakalpojuma cenu un nodrošināsim pakalpojuma izpildi norunātajos termiņos. Mūsu tulkošanas birojam vienmēr ir pieejami papildus darbaspēka resursi, tāpēc pat liela apjoma tulkojumus varam paveikt klientiem pieņemamos termiņos. Mēs piedāvājam ļoti elastīgu atlaižu politiku gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem. Mūsu pienākums ir sniegt augstākās kvalitātes tulkošanas pakalpojumus jebkuram klientam neatkarīgi no tā, vai klients ir pastāvīgs vai pilnīgi jauns.

Priekšrocības, kuru dēļ izvēlēties tulkošanas biroja LK Translation


Tulkojumu biroja sniegtā darba kvalitāte

Tulkojumu kvalitāte ir atkarīga no tulkotāja un tulkaa pieredzes un profesionalitātes. Mēs sadarbojamies ar ļoti pieredzējušiem tulkotājiem un tulkiem, kas savas spējas ir apliecinājuši daudzos tulkošanas projektos, tāpēc mūsu tulkojumiem ir augstākās kvalitātes, tie ir pielāgoti un apstrādāti sadarbībā ar klienta vēlmēm un prasībām.

Tulkojuma kvalitāti ietekmējošie faktori:

Bet, lai arī kāds būtu oriģinālais teksts, kas tiek iesūtīts, mēs vienmēr cenšamies veikt tulkojumu augstākajā līmenī, atbilstoši mūsu standartiem un klientu vēlmēm.


Garantējam

Tulkošanas birojs LK Translation garantē augstu tulkojumu kvalitāti, pieņemamākos izpildes termiņus kā arī vienlīdz nopietnu pieeju visiem klientiem.

Ikvienam tulkojumam ir beztermiņa garantija.


Vēl šaubāties?

Tulkojumu birojs LK Translation var kļūt par uzticamu sadarbības partneri jums vai jūsu uzņēmumam. Droši sazinieties ar mums un pārliecinieties par mūsu vārdu patiesumu.