Tulkošanas birojs Visu veidu tulkošanas pakalpojumi

Tulkošanas birojsPar mums

Tulkošanas birojs LK Translation ir dibināts ar mērķi sniegt klientiem kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus par saprātīgām cenām. Mūsu tulkojumu cenu veidošanās ir pieejama un skaidri saprotama jebkuram klientam, kas apliecina vienu no mūsu galvenajām vērtībām - godīgumu. Tulkošanas birojs piedāvā plaša klāsta tulkojumus gan rakstiskus, gan mutiskus.


Tulkošanas pakalpojumi, ko mēs piedāvājam:

  • rakstiskie tulkojumi;
  • mutiskie tulkojumi;
  • tulkojumu korekciju un rediģēšana;
  • tulkojumi ar notariālu apstiprinājumu;
  • mājas lapu tulkošana;
  • maketēšana.

Tulkošanas birojs LK Translation veic tulkojumus dažādās nozarēs, pateicoties plašajam tulku lokam, spējam tulkot dažādu veidu tekstus, arī ļoti specifiskus. Tulki un tulkotāji, ar ko sadarbojamies, ir profesionāļi savā jomā. Papildus izglītībai katrs tulks/tulkotājs specializējas kādā noteiktā sfērā (ķīmija, juridiskā, medicīna,būvniecība, IT, u.c.), kas garantē tulkojuma kvalitāti.

Tulkojumu birojs veic tulkošanas pakalpojumus šādās nozarēs:


Kādēļ izvēlēties LK Translation

Pirms katra pasūtījuma uzsākšanas vienmēr norunājam precīzu tulkojamā darba cenu, kas darba gaitā paliks nemainīga, kā arī tulkošanas termiņi ir stingri noteikti, kuros mūsu tulki vienmēr iekļaujas. Mūsu tulkošanas birojam vienmēr ir pieejami papildus darbaspēka resursi, tāpēc arī liela apjoma tulkojumus varam paveikt ļoti ātrā laika posmā. Mēs piedāvājam ļoti elastīgu atlaižu politiku gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem. Mūsu pakalpojumi pieejami septiņas dienas nedēļā, jo mūsu pienākums ir sniegt augstākās kvalitātes tulkošanas pakalpojumus jebkuram klientam neatkarīgi, vai klients ir pastāvīgs vai pilnīgi jauns.

Priekšrocības, kādēļ izvēlēties LK Translation


Kvalitāte

Tulkojumu kvalitāte ir atkarīga no tulka pieredzes un profesionalitātes. Mēs sadarbojamies ar ļoti pieredzējušiem tulkiem, kas savas spējas ir apliecinājuši jau daudzos tulkošanas projektos, tāpēc mūsu tulkojumi ir augstākās kvalitātes, pielāgoti un apstrādāti sadarbībā ar klienta vēlmēm un prasībām.

Tulkojuma kvalitāti ietekmējošie faktori:

Bet, lai arī kāds būtu teksts, kas tiek iesūtīts, vienmēr cenšamies veikt tulkojumu augstākajā kvalitātē, atbilstoši mūsu standartiem un klientu vēlmēm.


Garantējam

Tulkošanas birojs LK Translation garantē veikto tulkojumu kvalitāti! Un esam pilnībā gatavi slēgt līgumu par tulkošanas pakalpojumu sniegšanu kā atsevišķos gadījumos, tā arī pastāvīgai sadarbībai.


Vēl šaubāties?

Tulkošanas birojs - LK Translation var kļūt par uzticamu sadarbības partneri Jums vai Jūsu uzņēmumam. Droši sazinieties ar mums un pārliecinieties par mūsu vārdu patiesumu.