Mutiskā tulkošana Tulkošanas birojs - LK Translation

Mutiskā tulkošana un tulkošanas aparatūras īre

Tulkošanas birojs LK Translation savā pakalpojumu klāstā, jau no uzņēmuma pašiem pirmsākumiem, piedāvā profesionālu mutisko tulkošanu. Mums ir pieejami dažādu valodu un specifikāciju profesionāļi, kas savas prasmes ir apliecinājuši ne vienā vien seminārā, prezentācijā, konferencē, apmācības pasākumā utt..
LK Translation mērķis ir sniegt augstas kvalitātes mutiskos tulkojumus, tādēļ klientiem tiek piedāvāti zinoši speciālisti, kas savu darba valodu pārvalda izcili. Profesionālu mutisko tulku raksturo ne tikai valodas zināšanas, bet arī spēja ātri reaģēt uz sacītāja domu, kā arī prasme atbilstoši prezentēt klienta teikto.

Mutiskās tulkošanas veidi:
• sinhronā tulkošana;
• secīgā (konsekutīvā) tulkošana;
• čukstus tulkošana;

Mutisko tulkošanu ierasti izvēlas klienti pie kuriem ierodas sadarbības partneri un, lai atstātu atbilstošu iespaidu, vienmēr iesakām izvēlēties augsti kvalificētu speciālistu, kas ne tikai pārtulkos klientam vēlamo, bet arī pratīs pārstāvēt klientu un atstāt vēlamo iespaidu. Tulkam pastāv iespēja arī doties līdz Jūsu uzņēmuma delegācijai ārpus Latvijas. Kad uzņēmumam ir nepieciešams doties uz izstādi, pieredzes apmaiņas braucienā, tikties ar sadarbības partneriem u.c. pasākumiem.

Tulkošanas iekārtu noma - LK Translation arī piedāvā izīrēt profesionālu sinhronās tulkošanas aparatūru. Tulka runāto klausītājiem ir iespējams dzirdēt austiņās, šādi arī var apvienot vairāku tulku darbu un austiņās būs iespējams dzirdēt dažādas valodas, atkarībā no klausītāju, pasūtītāju vēlmēm. Šādu risinājumu piedāvājam gan lielos pasākumos, gan individuālos gadījumos, izmantojot šo iespēju, klientam ir ērtāk un vieglāk dzirdēt tulka sacīto, jo to neietekmē apkārtējie trokšņi.

Jebkādu jautājumu gadījumā droši sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem, kas Jums sniegs precīzas un skaidri saprotamas atbildes uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem.