LK Translation - tulkojumu birojs Tulkojumi par pieņemamām cenām

Kā izvēlēties atbilstošāko tulkošanas biroju?

Mūsdienās ir ļoti daudz un dažādi tulkošanas biroji, bet kā izvēlēties labāko? Svarīgi ir noskaidrot kāda ir tulkošanas biroja pieredze ar dažādiem dokumentu veidiem un apjomiem. Vēl būtiski ir noskaidrot kāda ir tulkošanas biroja reputācija, ar kādiem klientiem ir sadarbojies birojs. Nemazāk būtiski ir noskaidrot arī tulkojuma izmaksas, jo ne vienmēr augsta cena nozīmē kvalitāti un atbildību.

Kāpēc ir svarīgi izvēlēties rūpīgi izvēlēties tulkošanas biroju?

Jo tas dod garantiju par paveikto darbu, konfidencialitāti un izmaksām.

  1. Tulkošanas birojam ir jāievēro visi konfidencialitātes nosacījumi;
  2. Tulkošanas birojā tulkošanu veic tikai un vienīgi profesionāli tulki;
  3. Tulkošanas birojs garantē kvalitatīvu tulkojumu un uzņemas pilnu atbildību par savu paveikto darbu.

Tulkošanas birojs LK Translation, saņemot pieprasījumu vienmēr rūpīgi izvērtē darba apjomu un specifiku. Klientam tiek nosūtīta izmaksu tāme un darba izpildes termiņš. Darbs vienmēr tiek nozīmēts profesionālam tulkam, ar atbilstošu pieredzi. Pēc darba paveikšanas darbu, atkārtoti pārskata neatkarīgs speciālists, korektos. Tikai pēc korektora darbu nododam klientam.

LK Translation tulkojumu birojam ir ļoti plaša tulku/tulkotāju datubāze dažādās valodās. Spējam piedāvāt kvalitatīvus, ātrus un tulkojumus par pieņemamām cenām. Visiem saviem tulkojumiem dodam beztermiņa garantiju, uzņemamies pilnu atbildību par savu paveikto darbu. Kas arī atspoguļojas klientu loka pieaugumā, ar mums izvēlas sadarboties aizvien vairāk un vairāk klientu, kas atgriežas pie mums atkārtoti.

Lai noskaidrotu Jums interesējošos jautājumus, droši sazinieties ar mums.

Tulkošanas biroja kontakti