Notariālais apliecinājums Tulkojumu birojs - LK Translation

Tulkojumi ar notāra apliecinājumu vai biroja apliecinājumu


Notariāli apliecināts tulkojums:

Notariāli apliecināts tulkojums ir tāds tulkojums, kuru ar savu parakstu apliecina kvalificēts tulkotājs. Savukārt viņa paraksta īstumu apliecina zvērināts notārs, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Notariāli apliecināta tulkojuma veidi:

- Apliecināts tulkojums piešūts pie oriģināla: Pie dokumenta oriģināla tiek piešūts tulkojums, kurš tiek apliecināts notariāli.

- Apliecināts tulkojums piešūts pie kopijas: Pie dokumenta kopijas, tiek piešūts tulkojums, kurš tiek apliecināts notariāli. Pastāv arī iespēja apliecināt kopijas īstumu, bet tad birojā ir jāiesniedz arī oriģināls.


Tulkojuma biroja apliecinājums:

Kā alternatīva notariāli apliecinātam tulkojumam ir tulkošanas biroja apliecinājums. Tulkojums tiek piešūts pie dokumenta kopijas un apliecināts ar kvalificēta tulkotāja parakstu un biroja zīmogu.

Vai pastāv iespēja apliecināt dokumentu ar e-parakstu.

Šāds apliecinājums nav līdzvērtīgs notariālam apliecinājumam, tādēļ pirms šāda apliecinājuma pasūtīšanas noteikti iesakām sazināties ar mums.


Apliecinātu tulkojumu saņemšanas iespējas:

- dokumentu iesniegšana un saņemšana LK Translation birojā;

- dokumentu piegāde ar pasta vai kurjera starpniecību Latvijā, vai ārpus tās.

Lai noskaidrotu, vai tiešām Jums nepieciešams veikt tulkojuma apliecinājumu droši sazinieties ar mums, sniegsim Jums bezmaksas konsultāciju.


Klientu informācijai, norādām, ka Latvijā nav zvērināta tulka un tulkotāja reģistrs vai institūcija, kas tulkus apliecina, tādēļ nepastāv zvērināta tulka apliecinājums. Šāds apliecinājums ir vienkāršs tulka apliecinājums vai notariāls apliecinājums.

Sazināties ar mums pa tālruni (+371) 25752585 , vai sūtiet e-pastu uz [email protected]