Tulkošanas pakalpojumi Visa veida tulkošanas pakalpojumi

Tulkošanas pakalpojumi


Rakstiskie tulkojumi

Tulkošanas birojs spēj piedāvāt jebkādas tematikas rakstiskās tulkošanas pakalpojumus . Rakstiskie tulkojumi šobrīd ir biroja pieprasītākais pakalpojums. Spējam to nodrošināt, pateicoties plašajam tulku un ārvalstu sadarbības partneru lokam, kas nemitīgi tiek papildināts. Spējam piedāvāt klientiem ātrus un, galvenais, kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus par pieņemamām cenām. Nekad neapstājamies pie paveiktā un turpinām uzlabot gan sniegto pakalpojumu kvalitāti, gan palielināt piedāvāto valodu klāstu.


Tulkojumi ar notāra apliecinājumu

Galvenais iemesls, kādēļ klientiem nepieciešams notāra apstiprinājums, ir tas, ka klientiem nepieciešams tulkojums oficiāliem vai juridiskiem dokumentiem, piemēram: laulības apliecība, vadītāja apliecība, zemesgrāmata u.c. Vadoties pēc LR normatīvajiem aktiem, zvērināts notārs var apliecināt tulkojumu no vienas valodas uz citu tikai tādā gadījumā, ja viņš pārzina abas šīs valodas. Ja notārs nepārzina attiecīgās valodas, tiek apliecināts tulkotāja paraksta īstums, kas veicis attiecīgā dokumenta tulkojumu.


Mutiskie tulkojumi

Mutiskie tulkojumi ir pieprasīts tulkošanas pakalpojums, taču arī viens no sarežģītākajiem tulkošanas veidiem, kas bieži klientos rada neizpratni par tā izcenojumu. Mūsdienu apstākļos vairs nepietiek ar valodas pārzināšanu, tulka pienākumos ietilpst dažādu biznesu specifikas izzināšana, komunikāciju prasmes, kā arī lietišķās valodas un saskarsmes pārzināšana.

Mutiskās tulkošanas pamatveidi:


Mājas lapu tulkošana

Tulkošanas pakalpojums, kuru izmanto daudzi uzņēmumi, kam nepieciešama kvalitatīvi iztulkota mājaslapa, kas sniedz pareizo priekšstatu par uzņēmumu, tā darbību un vērtībām. Mājas lapa ir vizītkarte jebkuram uzņēmumam, tādēļ arī mērķa valodai jābūt viegli uztveramai. Joprojām daudzi uzņēmēji cenšas ietaupīt līdzekļu tēla veidošanā, kas atstāj negatīvu iespaidu uz uzņēmuma tālāko sadarbību ar topošajiem partneriem.


Subtitri

Audio un video materiālu tulkošana ir ļoti komplicēts darbs, kur tulkam nav tikai jāiztulko teksts, bet jānodod lasītājam vai klausītājam autora doma un radītās sajūtas ap to. Mūsu tulkošanas birojs vienmēr ir gatavs palīdzēt un sniegt kvalitatīvākos tulkojumus arī šajā tulkošanas veidā.


Maketēšana

Tulkošanas pakalpojumi nav vienīgais pakalpojums ko mēs spējam piedāvāt klientiem. Mūsu komanda palīdzēs arī visu noformēt, pielāgot Jūsu vajadzībām.


Citi pakalpojumi *

* Mūsu darbinieki ar prieku atbildēs uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem.